Rixos Hotels - Sembol A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.rixos.com

Rixos Hotels

Rixos Hotels, 2000 yılında kurulan ve dünyanın en hızlı büyüyen lüks otel zinciridir. Rixos Hotels Türkiye’nin yanı sıra Doğu Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu, Kuzey Afrika ve Ortadoğu’da faaliyet göstermektedir.
Resort, şehir oteli ve villa konseptiyle farkı ve ayrıcalığı yaşatan Rixos Hotels; Türkiye’de Rixos Tekirova, Rixos Lares, Rixos Premium Bodrum, Rixos Premium Belek, Rixos Sungate, Rixos Downtown Antalya, Rixos Grand Ankara, Rixos Konya, Rixos Elysium Suites Taksim, Rixos Pera İstanbul, Rixos Residences Bomonty, yurtdışında ise Rixos President Astana, Rixos Almaty, Rixos Libertas Dubrovnik, Rixos Al Nasr Tripoli, Rixos The Palm Dubai, Rixos Sharm El Sheikh , Rixos Lake Borovoe tesisleriyle hizmet vermektedir.

6 bin çalışanıyla misafirlerine geleneksel Türk misafirperverliğini en güzel biçimde sunmayı hedefleyen ve geçmişle bugünü harmanlayarak yenilikçi bir misafir ağırlama yöntemi geliştiren Rixos Hotels, bulunduğu bölgelerde en özel konumlara, farklı hizmet konseptlerine sahiptir. Misafirperverliği, kişiye özel hizmetleri ve zengin mutfağı ile Rixos Hotels, Amerikan Five Star Diamond Awards, Conde Nast, Great Hotels of the World ve World Travel Awards gibi uluslararası otoriteler tarafından bir çok kez ödüle layık görülmüştür. Rixos Hotels, önemli seyahat acentelerinin ve tur operatörlerinin de tercih ettiği markadır.

Büyüme hedefini Doğu ve Orta Avrupa, Akdeniz çanağı, Körfez Bölgesi ve Kuzey Afrika olarak belirleyen ve yatırımlarını gerçekleştirerek, lüks konaklama segmentinde lider olma misyonuna sahiptir. 

 

 

 

 

 


Sembol A.Ş.

 

SEMBOL İnşaat ve Yatırım Şirketi, 2000 yılının Aralık ayında Antalya'da kurulmuş olup yurtiçi ve yurtdışında birçok farklı inşaat projesi gerçekleştirmiştir. SEMBOL, birçok konut, alışveriş-iş merkezi ve otel projelerini başarıyla gerçekleştirmiştir. SEMBOL, uluslararası ortakları ile birlikte otoyol ve altyapı projeleri için de  çözümler sunmaktadır.

Deadline'lar çerçevesinde yüksek kalite ve maliyet etkinliği yaklaşımı ile SEMBOL İnşaat ve Yatırım Şirketi, kalifiye çalışanları, organizasyonel becerileri ve kanıtlanmış rekabetçiliği ile sektörde ayrıcalıklı bir yere sahiptir.

SEMBOL, hotel, alışveriş merkezi, endüstriyel kompleksler ve altyapı çalışmaları gibi farklı projeleri birarada yürütmek için doğru bir yönetimin, birçok danışmanın, müteahhitin ve tedarikçinin olması gerektiğine inanmaktadır.

SEMBOL, müşterileri ile interaktif işbirliği içerisindedir. Proje hedeflerini karşılayacak iş planları oluşturmadan önce müşterilerinin vizyonlarını proje ihtiyaçları ile birleştirir.

 

SEMBOL İnşaat ve Yapı Şirketi aşağıdaki konular hakkında çözümler sunmaktadır:


Proje planlaması, programlaması ve yönetimi
Maliyet kontrol
Tasarım ve koordinasyon
Materyallerin, ekipmanların ve demirbaşların tedariki

Kontrat Yönetimi
İnşaat Yönetimi 

 
Rixos Hotels - Sembol A.Ş. İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net